Requests Somogyi Jazmin ( Yas.mine.sis)

May 22, 2022
3
48
Vajon tènyleg bekemènyít?
 
3 Comments
W
Wkaos420 commented
To know she's playing with other girls? Uh hell yeah it does 😂
 
F
Ferike96 commented
Gondolhatod...
azok a targyak a videon csak disznek lesznek ott szerintem.
 
AaaaaaaaaaKitores
AaaaaaaaaaKitores commented
mh0PgDj.png

És ott a dísz 🤣🤣🤣
 
 
H
Hedvigxxx commented

Illetve még ez a 3 is fizetős volt most nézem 😆
3 dollár, na ez viszont tényleg pénzkidobás...

300x300_36a9f292fd7fb54359fde4568e5938b9.jpg 3840x2560_55c5891ae8d4339bc69e47a448cd46cf.md.jpg 3840x2560_486c1f7c5c862df5339efb1b1669148b.md.jpg
 
Z
Zsuri36 commented
B
bonez023 commented
Köszi a megosztást, a közös video nincs meg valakinek?
 
Z
zoltanm81 commented
Végre más is észreveszi, hogy mennyire gáz ez a balfasz magát "fotós"-nak nevező senki szar. Amúgy hogy lehet az, hogy még mindig be tudják húzni a csajokat ezek a fogalmatlan senki szarok mikor annyi lehetőség van fent a neten fotós, aki sokkal jobb? Azt sem értem, hogy hogy mehetnek még ismert emberek is ahhoz a Fodor Norbertohoz is baszki. Meg ehhez a másik balfaszhoz? Hogyhogy nem vetette még ki magából a "szakma" őket? 60.000-et kér a Fodor kókler a szar képeiért bazdmeg.
 
3 video

 
E
Erik66 commented
nagy lehuzos kurva a baratnoje is a kave elutaltam neki a penzt azt a videot nem kuldi
 
H
Hedvigxxx commented
Kávé instán hamis tartalmat árul amúgy is, valamelyik *** szerveren láttam. Lebuktatták képkeresővel.
 
E
Erik66 commented
ket videot kuldott elotte es utana komolyabbat kertem tole el utaltam neki a penzt aztazota se kuldi lassan kethonapja
 
C
czenegeza commented
Na akkor hogy lehet ezért megbüntizni? A pénzt az anyja számlájára kéri: Hajnalka Czakó 12600016-13646056-51246265
 
 
2 Comments
H
Hedvigxxx commented
Valószínű idegesen írta, mert olyanyira felidegesítettem tegnap onlys cseten hogy engem le is tíltott! 🤣🤣 Ma jár le a "tagságim"ezt a vidit megvettem volna tőle, így pár ezer forinttal több maradt nálam a zsebbe, magát meg ennyivel megrövídetette 😅
 
B
Bredi commented
az összes magyar ilyen nem küldöd a pénzt tiltás. 😀
 
3 videója a barátnőjével

 
L
Levi1003 commented
Az eddigiekből ki indulva lehetséges igen
 
B
bonez023 commented
Na épp ez a baj, hogy ennyi idő alatt amennyit már eltöltött az onlyval, igazán csinalhatott volna egy 15-30 perc hosszúságú anyagot, ezekkel a néhány perces videókkal tele van már a f*szom…
 
M
mindigvisszaterek66 commented

néhány perces video ? Melyik ? Ha van az max fürdős ahol lófaszt sem látni , ahol mutat , valamit “ az max 10-20 mp..de az sem jó minőség
 
A
asdqwexxx666 commented
tök jó látni, hogy milyen semmi tartalmat ad el mennyi pénztért, és közben meg isntán nyomja a bulikat, a taxizást, meg a fancy életet :D kibaszott kurva
 
 
T
twtwitqtq commented
Jó unalmas már ez a nő, folyamat ugyan olyan posztjai vannak.
 
H
Hedvigxxx commented
Ha olvasnál és nem csak ideböfögnél, leírtam, hogy nem vagyok most rá feliratkozva, viszont ezért a kedves kommentedért ezentúl semmit nem fogok itt a közösbe megosztani róla. Ha találok róla valamit, vagy ha majd mégis úgy lesz kedvem és vissza feliratkozok rá, azoknak fogom elküldeni akik szintén tettek róla már ide tartalmat! Túl sokan azért nincsenek, pár perc alatt megoldom majd!
 
A
AdoringFan commented
Kár, hogy így döntöttél, de érthető. Nagyon unalmas és fárasztó amikor a 0 tartalommal folyamatosan rinyálnak.
 
B
Buttholelove69 commented
sirsz? Lebaszod a palit pedig egy rossz szot nem mondott rolad,a kedves kis kurvadat szidta te isten barma
 

Teljes Onlyfans rip
 
M
MrDark2 commented
Valami uj esetleg?
 
𝙒𝙚𝙞𝙧𝙙 𝘼𝙡 𝙔𝙖𝙣𝙠𝙤𝙫𝙞𝙘
valakinek nincs meg letölthető formában? Zip vagy rar?
 
H
Hedvigxxx commented
Ez sincs már egy ideje frissítve! Néhány képet tudok bedobni, ha tudtok androidra progit amivel le tudom menteni az of-ról!
 
 
C
clit_the_lick commented
szerintem még jót is tett az alakjának főleg a cicijének :giggle: a vibris tartalmai elég gyengék lettek, pedig bármennyire is lehúzzák hogy salátás a puncija ,érdekelne 😍
 
W
waveyhead commented
anything from Sofi , Vivien– Studio Sequel ??????
 
G
Gaspi88 commented
Nekem sokkal jobban bejön ez a kiscsaj mint a szétplasztikázott Zsebi... A saláta puncival sincs semmi gond.
 
N
nm412000 commented


I would love to see Vivien's latest works...
 
Dec 30, 2021
17
121
Na skacok, aki hiányolta a kis ribinket és tudni akarta miért nincsenek tartalmak róla régóta, annak elmodnanám , hogy az Éden Hotelben fog szerepelni az rtl újabb Trash realityjében. Az előzetesekben fullra meglepődtem mikor láttam h ismerős valahonnan xD Ezért rakta parkolópályára sztem az OF-et mert ezt kb júniusban kezdték felvenni és egész nyáron tartott, gondolom jó pénzt is kapott érte szóval nem kellett az OF-et tolnia nem mintha eddig annyira megerőltette volna magát :D
A Celebkedés útján elindult, aztán kiv vagyok mi lesz belőle :D Mivel úgy vettem észre nem nagyon cenzúráznak hátha lesz valami izgi jelenete :D
Na egy kis módosítás mievl csak az első részt néztem meg még :D Tehát az rtl oldalán nézve cenzurazva van megis de mas oldalakon pl sbarat nincs xD nnem igazan ertem miert , talan mert rtl+on hamarabb fenn vannak a reszek es azoknal nem v olt cenzura szoval ne az rtl oldalan nezzetek akit erdekel. Am nagyon ronda nők vannak benne xD
 
Last edited:
Y
Yasminesislover commented
Hú remélem valaki jól megqrta odabent és megnézhetjük. :DDD
De hogy mi alapján válogatták be a kis csitrit ezek közé az elbaszott plasztikázott kurvák közé nem értem :D
 
L
lerriand commented
lekúrták tizenévesen kamera előtt ami miatt viszonylag elég ismert + láthatóan gecihülye a nő. Garantált dráma. Spoiler: az ilyen tv-s trash showkba mindig hulladék "embereket" toboroznak. Kell a potenciál a megbotránkoztatáshoz és nulla gátláshoz, azzal lehet nézettséget generálni
 
U
uwumikux1541 commented
Erről esetleg van valami fent puszta kiváncsiságból?
 
E
erdelyi.orsolya90 commented
és az a videó megtalálható?
 
 
3 Comments
D
David0975 commented
Azért nem hiszem el hogy ez a fotosa nem kurja le
 
Boris_the_Blade
Boris_the_Blade commented
A korábbi megtette, szóval szerintem igazad van.
 
Y
Yasminesislover commented
Legalább egy poszt eltűnt innen, ezek a képek már az ötödik oldalon voltak múltkor.
 
 
D
denver94 commented
Egyre szarabbul nez ki, kezdhetne mar valamit magaval
 
D
DeskJetterNeo commented
Ohh basszátok meg, az első videót nézve azt hittem végre meg lesz baszva.
 
Y
Yasminesislover commented
J
Jeriko0010 commented
ja biztos el lett intezve a szep kis puncija🤤😋😍de jo lenne latni videon hat meg benne lenni
 
Valami új esetleg?
 
baszos1
baszos1 commented
I
Ihjtz commented
Srácok szerintem hadjuk a veszekedést,. Egy olyan kis ribanc miatt mint Jázmin, nem éri meg összeveszni.
 
D
DeskJetterNeo commented
Ugye megvan srácok, hogy ez a szöveg a műsor scriptje? Állítom ebből egy mondat sem a sajátja 😅
 
Y
Yasminesislover commented
Ez a kistamás gec egész nap itt veri a brét :DDD
Nem is az hogy az oldalon, hanem ezen a fórumon :D
 
 
Y
Yasminesislover commented
Ja, kicsit megsimogatta a csávó alsógatyáját a bugyijával :D :D :D
 
M
Mike167 commented
valakinek régről megvannak a webcamos livos videói?
 
AaaaaaaaaaKitores
AaaaaaaaaaKitores commented
semmit nem csinál benne ....
 
N
nm412000 commented


I would love to see Vivien's latest works...
 

Éden Hotel S04E20
 
Last edited:
Saratvizel
Saratvizel commented
Éden Hotel Zsófi is csinált onlyfansot ő is elég fullos.
 
B
Bence1273 commented
Saratvizel
Saratvizel commented
persze
 
C
Csak.egysrac123 commented
Éden Zsófiról van valakinek valami?
 
Abba hagyta ?
 
user94626
user94626 commented
nem jázminnál, de próbáltam már lementeni DRM védett tartalmat OFről. screenrecordnal nem latszik a video kepe egyszeruen csak a tobbi kepernyotartalom (ora, play gomb stb), ha gepen probalod menteni bovitmennyel akkor letolti, de a titkositasi kulcs hianya miatt nem jatsza le a fajlt semmi. egyetlen megoldas ami mukodik szerintem, ha masik telefonnal felveszed, de az eleg gyász..
 
A
AdoringFan commented
Én tudtam drm-védett tartalmat felvenni OF-en, de csak desktopon, telefonon szerintem nem működne.
 
bus_snake
bus_snake commented
én of-ről tudok leszedni drm védettet. keress privátban és segítek
 
I
Ihjtz commented
Köszi srácok, ezt is megtudtam