Social Media Girls Forum

Cutie_Pie
Cutie_Pie commented
Ennyi erővel már kinyalhatták volna egymást...🤷‍♂️
 
Boris_the_Blade
Boris_the_Blade commented
Köszi a feltöltést! Remélem Jázminka is belecsap a lecsóba egy kis hardcore-ral, és nem firkáltatja tovább a testét.
 
H
Hedvigxxx commented
Jázminka biztos bele fog csapni a lecsóba mert a lájkok száma a 150 plusszról már a 40 et is alúlról súrolja. Márpedig neki a munka büdös... és már küldött is privibe valami vidit viszont nem veszem meg tőle sőt 2 nap és a feliratkozásom is a múlté. Jázminka testre nő agyilag viszont gyerek. 5 naponta jelzi hogy él mikor üresedik nála az éléskamra közben instán mutatja hogy geci jól él az én pénzemből is, és gyerkőcök kérdéseire állandóan előszeretettel válaszol! 😃 15k volt nekem feliratkozással némi tartalom vásárlással egy hónap. Ittasan iratkoztam fel az onlyjára, én is iszok bulizok, ő is, csak én saját pénzből, ő meg az enyémből is... 😁 de ebből a pénzből a heavenbe is iszok 2 koktélt, és próbálkozni is lehet kategóriákkal jobb nőknél mint amilyen ő 😀
 
Last edited:
H
Hedvigxxx commented
Screenshot_20230319-011124_Chrome.md.jpg Screenshot_20230319-011116_Chrome.md.jpg Screenshot_20230319-011053_Chrome.md.jpg

A képek közt elvileg eltelt egy néhány nap de beteg volt úgyhogy az ágynemű minden képen ugyanúgy van, és a baseball ütő is ott figyel a sarokba 😀 (kérdeztem sportol-e azt mondta nem, pedig mióta nincs sport tv-én NFL helyette MLB van azt nem élem, nem vágom a játékot 😔 mondhatta volna hogy ő még a szobájába is azt éli... 🤣🤣🤣 hogy ő profi 😅😅😅) de erre is lusta!
 
Last edited: