Requests Pussycat0911

Feb 21, 2022
3
40
Én vettem tőle nem egyszer csomagot és geci annyira szar volt minden amit küldött, hogy töröltem :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD 10 másodperces tiktok videók, de nyilván anynira egy ostoba proli magyar kurva, hogy angolul nem tud, ezért annak amit tátog amúgy közelében sincs a zene :DDDDDD a videók meg amin szop vagy kurják azok is kurva unalmasak :D el van szállva, hogy mennyit keres aztán az összes felvétel amit ad pénzért olyan mintha egy nokia 3310essel lenne felvéve :D nem azt hiszem, 4x próbálkoztam meg a vásárlással, abból 2x csont ugyan azt küldte :D amikor ezt szóvátettem konkrétan válaszra sem méltatta :D hetente rendez egy ilyen szánalmas sírást a falán, hogy miért nem vásárolnak tőle ? :( egyszer tök szépen elmagyaráztam neki, hogy azé nem mert nagyon amatőr az a mínőség amit nyújt, ennyi pénzért meg főleg :D erre letiltott :DDDDDDDDD de amúgy jól le lehet égve, mert tegnap már ő írkált viberen, hogy érdekel e új tartalom. megnéztem, de nem tudtam rá egyből válaszolni erre elkedzett irogatni, hogy ez menynire alpári bunkóság és letiltott :DDDDDDD az a baj, hogy nem csak komolytalan hanem egy nevetségesen nagyképű ostoba kurva is mellé :D
 
4 Comments
A
asdqwexxx666 commented
am akkor miért? :D a krumplival felvett 10 másodperces videókért? a flegma geci stilusáért? :D vagy a elhízott picsájáért ? :D
 
N
nagyfiu001 commented
És találkoztál is vele vagy az csak kamu hogy van személyes tali?
 
M
mf0123 commented
kíváncsi lennék én is hogy érdemes-e megdugni vagy ezzel mi a helyzet
 
doktorkrampusz
doktorkrampusz commented
egós picsa....