eve jas ke pocnam prv. bese pred tri meseci. iznajmiv mal stan vo blizina na klinicki i srediv da me poseti dama na vecerta. bese okolu 30 do 35 godini maks i bese mnogu ubava. visoka so jaki noze i cicki sredna golemina. koga ja otvoriv vratata bev iznenaden kolku e ubava, a sepak se kurva. ja prasav i mi kaza deka ne e mazena. ne znaev sto sakam poprvo da napravam. za sreka me zamoli dali moze da odi do wc i mi dade ideja. ja prasav dali moze da ja gledam dodeka moca i na moe zadovolstvo mi dozvoli. bese neverojatno bidejki od tolku blisku nemav videno zena da moca. edvaj stigna da se izbrise ja zemav i pocnav da ja lizam bidejki premnogu bev vozbuden. pa prejdovme na 69 i na krajot i go nacukav dlaboko vo grlo. bese mnogu profesionalna celo vreme. ja ebev vo koj znae kolku pozi i na krajot i svrsiv na cicinjata. mi zede 100 evra i 1500 dadov za stanot. inaku kurvava bese visoka okolu 175-178 i imase mnogu ubavi noze, kafeava kosa i mnogu trtlest i golem gaz, a bese vitka.
 
3 Comments
T
theboss3 commented
Odlicno. Se nadevam ke se sretnete pak.
 
A
andrejstefanov commented
kaj ja najde
 
G
gavril commented
bez iminja i kontakti samo iskustva da znaeme se sto ima na nasiot pazar
 
Sto e so grupava be ? 🤔
Spodelete kontakti od dobri kurvi ako ima vo Skopjevo, ne gledam poenta da citam sto i kako ste praele so koja bilo. Malce otkaceno i cudno iskren da bidam 🤣
Neznam zaso bi spodelil iskustvo so i kako sum prael so kurvata
 
  • Like
Reactions: theboss3
Comment
vcera se dogovoriv so edna za vo motel. mi bese malku tersene bidejki ne ja bev videl kako izlgeda a odam vo motel za sredba. sepak izleze na dobro, plava i ciclesta, a gazot tepsija, ubavini. 150e za saat i pol. insistirase da se istusirame bidejki ne stignala da se izbanja, barem taka mi kaza. dodeka se tusiravme proba da mi go izdrka no ne i dozoliv da pretera za da ne svrsam. imase tecen sapun za telo i celata ja namackav od cickite do stapalata. posebno i ja istriv pickata i gazot za da i bidat ekstra cisti :) se izbrisavme i pocna da mi go lapa go stavi do grlo dodeka mi go pusese mi go stavi i kondomot. ja natrtiv i pocnav da ja ebam dodeka i gi sirev butovite i ja gledav vo anusot. sedna na mene i pocna da skoka dodeka i gi lizev cickite. se ebevme i na pomosnata masa od kujnickata i na zemja. pobarav uste ednas da i ja izmijam pickata i gazot i mi dozvoli. se udriv na ubavo lizenje i na dvete mesta i na krajot i go nabutav vo usta i i svrsiv, za malku ke povratese ama taka se dogovorivme i ne se pobuni.
 
  • Like
Reactions: Johhfire
Comment
mi se prisaka da go isprobam fetishot na noseni zenski gakicki. vo nedelata dogovoriv da se najdeme so navistina dobro parce kurva kaj mene vo avtomobil. poracav da mi donese dva para noseni gaki, kakvi saka. gi donese ubavo i diskretno spakuvani. tretiot par gakicki se dogovorivme da mi gi dade otkako ke gi izmoca kaj mene vo avtomobil. taka i bese, sedna na predno sediste, i poslav krpa pod gazot i taa gi mocna gakickite. me prasa dali se dovolno izmocani. i gi pipnav i bea potop mokri. otkako gi soblece i mi gi dade, si gi staviv vo kesa i ja prasav dali moze da i ja baknam pickata takva neizbrisana. sekako mi dozvoli, a jas pocnav da i ja lizam najprvin klitorisot a potoa pocnav i da i go butam jazikot vo pickata i da vi kazam povkusna picka nemam probano. na mnogu od vas ova sigurno im e odvratno, no i mene mi bese pred da probam. garant go povtoruvam ova so istata (bidejki samo taa od site prifati da go napravi toa, a i navistina e ubava, mnogu ubava).
 
1 Comment
E
EmirKIng99 commented
kontakt moze po privatna poraka ili nesto
 
jas za vikendot lizev picka, uste i se cedese od mocanjeto. i go izmiv cvarot so voda i potoa i tamu ja izlizav. i go nabiv kurot do grlo se izligavi po nego i i ja istriv faca so kurot. ja izebav kako kucka i na kraj i svrsiv vo usta. izgleda od tuka jas najubavo si pominav vikednov
 
Comment
mozam da biram da i pravam sto sakam dodeka moca, mozam da i brkam vo pickata, da ja ebam ili da ja lizam dodeka moca ili da ja ebam u gaz. se mislam sto od ovie dve e pojako? ako nekoj ima ebeno u gaz, kazuvajte da ne pocne da i smrdi ili e ok
 
Comment
lizev picka edno 40na minuti. do sega tolku dolgo i detalno nemam lizeno. svrsi nekolku pati, a na krajot i protece i od pickata vodicka. preubavo iskustvo. znaci, i go lizev klitorisot dodeka i bese skroz izvaden, go butav jazikot dlaboko vo pickata i i gi jadev usnite od pickata. ja lizev i po preponite a posebno vnimanie obrnav i na mestoto od kade sto moca. go nabutav i nosot za da mozam poubavo da ja namirisam vnatresnosta na pickata, a i celata faca si ja istriv od pickata. na krajot i dozvoliv i da mi moca vo usta. bese neverojatno i vozbudlivo
 
Comment