Requests jetais_dorottya

Wecam nevei: Lahaina_noon, Lahainanoonn, dorothybellee, Angelina_Muse
 
4 Comments
D
dfasfdasd commented
meg luluxoxosugar
 
dannex
dannex commented
melyik oldalon?
 
A
apple0017 commented
LuluxoxoSugar néven is
414MUTduP6cXKxiyIq1vHRU.jpg
 
A
Arakotmegesz commented
Nude van még róla?
 
Ha valaki nézni akarja (bár túl sok mindent nem mutat és azt is drágán) vagy rákeresni:
Aktív camjai:

Régiek:

Illusztráció. Nem saját, innen is köszi a feltöltőnek.
 
1 Comment
B
bajnok18 commented
Szia melyik vpn-el tudnam nezni?
 
Mar 29, 2022
1
20
Nagy orom vegre, hogy belekezdett a bizniszbe szerintem sokunk neveben mondhatom.
De azert az egyik szemem sir, a masik nevet.. Az instas kepei alapjan azert sokkal jobb cickokra szamitottam (de hat ennyit tesz egy push-up, egy mell osszenyomas vagy akar csak egy jol beallitott kep is)
De velemenyem szerint par honap es latunk ennel sokkal extrabb tartalmakat is tole.
 
  • Like
Reactions: hun-riky
K
Kisfaszuu commented
nagyon jol latod, pont te fogalmaztad meg a legtokeletesebben, en csak feljarok ide👌👌. Azt is elmeselem neked miert, hogyan.. Na szoval az ugy volt, tudod hogy nekem is vannak am ismeroseim, mily erdekes fiuk is lanyok is, aztan paran kozuluk kaptak alkalmon amikor elindult ez az onlyfans hullam. Na a magyar ember mit csinal, ha ismerosrol van szo.. azert csak hajtja a kivancsisag igy talaltam ra erre az oldalra (mivel csoro vagyok elofizetni, masreszrol hogyan szamolnek a csaladomnak hova lett apa keves fizukaja mar ho elejen😭)
Nemtudom mi szamit uj tagsagnak, biztos meg tudtad nezni, ha a kommentjeimet is sikerult(ha nem akkor 22 marcius) es ha hiszed ha nem, azert jo par komment/post ment a levesbe, amikor megallt az oldal es nem sikerult teljesen vissza allitani.
De ha ez a mervado, akkor 2019 ota neked sem valami veretes az a 18 post 😂👌talan meg en is behozom azt a 11post lemaradasom a -3 evemmel az oldalon, foleg ha folyton folosleges faszsagokkal talalnak be az emberek, ami miatt amugy szerintem kar magyarazkodnom (de igerem ez az utolso, innentol zuditsatok ram a nyugodtan a negativat csendben leszek, legalabb a bump meglesz)
Es akkor h a threadel kapcsolatosan is valaszoljak, tudod van olyan, hogy valami/valaki tetszik, megfogott, erdekel stb es mivel fent van az oldalon neha rapillantok, hatha ad nekunk egy kis szeletecsket elete tortajabol, amire csurgathatjuk a nyalunkat.
Nagy vonalakban ennyi, remelem mindenre kaptal valaszt
Puszipacsi
 
A
almanacprod commented
félre értettél, kurvára leszarom az életed minden pillanatát, csak nem tetszett a hangnem amiben pattogsz mint egy gumilabda.
 
K
Kisfaszuu commented
de pont azt kerdezted, miert jarok ide, mit csinalok itt es mit keresek 😂😂 masfelol szerintem te sokkal lekezelobb, nagykepubb, alparibb stilusban adod elo magad mint en, ugyhogy nincs miert szegyenkeznem 😉
Az a baj ezzel az uj generacioval, hogy olyan konnyu oket triggerelni a szin tiszta igazsaggal, hogy az mar faj.
Eloszor jon a sok komment huszar leolt, aztan megkapjak az arcukba az igazsagot es most 2 mondatban szemelyeskedessel tudtal visszavagni, semmi massal. Holott lerendezhettelek volna en is annyival teged, hogy "mit ugatsz te 18 postos csicskalangos nekem sem tetszik a vergodesed" es akkor eljutottunk volna addig a pontig, hogy talalkozzunk eloben ej haj csuhaj (ja az 2010 kornyeken volt meno szoveg, akkor kb meg kb oviba jarhattal a megfogalmazott szovegeid alapjan)
De azert a kovi postodra ment a medal, de remelem nem csak miattam fizettel elo mert megsajnaltal, mert akkor tulorat kell vallalnom, hogy ki tudjalak fizetni 😂😂😂
 
A
almanacprod commented
probálom lezárni ezt mert öszintén nem érdekel ennyire, benned meg annyi szégyenérzet sincs hogy felfogd mi a probléma veled. Személyeskedni nem személyeskedtem mert semmit nem tudok rólad max annyit hogy elég nagy gyökérnek tűnsz de ezt a véleményt tudtam csak leszűrni, tettél érte de remélem ez csak egy felületes dolog és belül több vagy, emellett meg még amit mellé leírtál amire mellesleg a " Kurvára leszarom" rész szólt. Előadhatod magad mint a nagyöreg de tizenévesekre recskázol egy threadbe és még ahhoz is gyász vagy hogy ezt fel vállald inkább jösz a begyakorolt kamu dumáddal. A poszt meg csak eszembe jutott rólad hogy ki kéne raknom de nyugi ezért ne vállalj túlörát, álltam helyetted legyen mit letagadnod. További szépnapot te előző generáció gyöngye🫣(ha ez is személyeskedés ln kiégek,nem tudom mi lenne akkor az az ing amit nem veszel magadra)
 
 
Felicia1.9
Felicia1.9 commented
Hatalmas pacsi, a magyarok threadbe bedobnam a helyedbe, sokan orulnenek😀
 
A
almanacprod commented
Azért nem tettem be mert van egy kls félelmem hogy a csapból is ez folyna. Meg ott nagyobb az esély hogy eljut hozzá is aztán abból meg a picsajátszás lesz csak xd.
 
Y
yodamatt commented
reup?
 
A
almanacprod commented
reup? Még fent van minek töltsem fel újra?