Requests dashababykee / teleki dasha (hu, magyar)

Köszönöm ha.... 😍 & 🏅 ---->🙏🙏



 
P
peti135 commented
az nem a saját huga, csak egy ujabb pénzéhes ribanc :D mint a legtöbb onlin
 
P
peti135 commented
.
 
D
Deleted member 4778331 commented
Kettő is van, melyikről beszélsz?
 
P
peti135 commented
az a elena gomes vagy mi a neve :D
 
Feb 23, 2021
5
1,261
Hali népek!

Nem minden hős visel köpenyt, nekem is tanulópénz volt, lófaszt nem érnek a videói, a 14 percesböl lett 12, pont avége maradt le.... a szopása meg hát hagyjuk :D a végén mintha kóstolgatná....

Nah szóval:

ANÁL:
SZOPÁS:

Mondanám hogy jó szórakozást, de áhhh :D
 
4 Comments
B
Batistuta7 commented
Szia.

Király vagy , én attól látatlanban is megköszönöm. Régóta meg akarom nézni ahogy seggbe rakják . Viszont mobilról nem tudok medál adni úgyhogy azt csak este kapod 😁
 
U
ugyeleteskocsi commented
Kapod a medált hősünk! Teste nagyon rendben van, technika 1-es, és ez kér 40-et egy óráért ha házhoz megy... vicces :)
Ilyen semmilyen mód rángatná a farkamat úgy megtorkoznám beszarna! :D
 
Saratvizel
Saratvizel commented
Hát haver ezt a videóját nagyon régóta kerestem!Ment a medál egy király vagy! 😁 😁
 
B
Batistuta7 commented
Megnéztem tegnap. Szerintem az análos videója nagyon is jó . Bár.nem tudom mennyit fizettél érte, de ennél sokkal rosszabbakat is árulnak lányok .Ráadásul el is élvez amíg seggbe dugják amit nagyon régen láttam videón ami nem kamu. Többször is vissza néztem szerintem igazi volt ,az egyik csajom is hasonlóan ment el mikor seggbe raktam . Úgyhogy nagy pacsi jó videó volt.
 
1 Comment
U
ugyeleteskocsi commented
Igazabol nem ertem a kislany video keszitesi koncepcioit.. De legalabb megel belole. Koszi Yanko hogy jelezted a vidit :)
 
 
J
Jeriko0010 commented
inkabb legyen csöcs mint h ne
 
D
DeskJetterNeo commented
messze volt a semminél... Mellesleg egy formás A kosarat sem tud überelni egy mű lufi..
 
J
Jeriko0010 commented
M
Mikol66 commented
Van diarol valami uj video?
 
Sep 18, 2021
63
1,567
 
1 Comment
M
Mikol66 commented
Valami új videója esetleg?
 
Valakikkel nem dobjuk össze a Kóta Szandis vidire? 40 dollárt nem akarok igy kiadni :D
 
J
Jeriko0010 commented
basszak egymast?
 
J
_JonyBald_ commented
baszos1
baszos1 commented
Nyugi nem árulja el, viszont szivesen letölti neked, aztán meg a fizetős T.elegramjára feltölti 😂
 
UnknownLeaker
UnknownLeaker commented